Wyszukaj w topgarage.com.pl

10 sty, 17:00

Zobaczcie w slow motion auto RC, które potrafi jechać 160 km/h

Zobaczcie w slow motion auto RC, które potrafi jechać 160 km/h Zobaczcie w slow motion auto RC, które potrafi jechać 160 km/h Foto: TopGarage - materiały producenta

Lubimy szybkie zabawki, także te w skali 1:7. Szczególnie, gdy potrafią zasuwać 160 km/h. Zobaczcie Traxxas XO-1 w slow motion.

Oglądanie zjawisk fizycznych w slow motion jest super! Wszystko wydaje się tak nieprawdopodobne i całkowicie inne niż to, co oglądamy na co dzień w normalnym tempie. Wybuch balona z wodą, strzał do arbuza z wiatrówki, odbicie piłki od głowy... Na YouTube dwóch chłopaków prowadzi kanał Slow Mo Guys, w którym pokazują przeróżne zjawiska w zwolnionym tempie. Teraz przeprowadzili eksperyment z samochodem zdalnie sterowanym. I to nie byle jakim.

Traxxas XO-1 to najszybszy dostępny model RC na rynku. Kosztuje ok. 3500 zł, potrafi rozpędzić się do 160 km/h i zrobić krzywdę wkurzającej teściowej. Ale nie na tym polega eksperyment. Młodzi „naukowcy” pokazują jak zachowuje się ten model przy maksymalnej prędkości, a także w starciu z twardym podłożem, mąką, ogniem i innym autem RC. Zobaczcie wideo.

Komentarze
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 
No photo

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Komentarze

No photo
No photo ~DmAAuAQxea Użytkownik anonimowy
~DmAAuAQxea :
No photo ~DmAAuAQxea Użytkownik anonimowy
Muchas gracias Lavela, la puncuatión y otras cosas que no vienen al caso, no son lo mío... pero gracias a sus muchos consejos con los que espero contar de ahora en adelante, ojalá pueda llegar a dominar este dificil arte...
11 mar 06:40
Liczba głosów:0
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza: