Wyszukaj w topgarage.com.pl

13 cze, 06:51

Forza Motorsport 7 na PC i Xbox

Forza Motorsport 7 na PC i Xbox Forza Motorsport 7 na PC i Xbox Foto: TopGarage

Do tej pory Forza Motorsport była flagową grą wyścigową na konsolę Xbox. Siódma odsłona trafi także na komputery PC. I to już w październiku.

Po ponad dwóch latach studio Turn 10 oraz Microsoft przygotowali kolejną odsłonę najlepszej gry samochodowej na platformę Xbox: Forza Motorsport. Już siódma odsłona będzie dostępna na Xbox One X oraz, co jest całkowitą nowością, komputery PC.

Pierwszy zwiastun Forza Motorsport 7 zaprezentowano podczas konferencji Microsoftu. Gracze otrzymają piękną graficznie ścigałkę z rozbudowanym trybem kariery oraz możliwością rozgrywki online. W ręce simracerów trafi ponad 700 autentycznych samochodów (wszystkie do obejrzenia w trybie Forza Vista), 30 lokacji i ponad 200 tras. Nowością będą modele Porsche, a całkowitym zaskoczeniem była światowa premiera 911 GT2 RS.

Podczas prezentacji dano popis technologicznych możliwości Forza Motorsport 7: rozdzielczość 4K przy 60 kl./s. Gra trafi do sprzedaży już 29 września i będzie dostępna na Xbox One oraz PC. Jesteśmy ciekawi czy model jazdy zostanie ukierunkowany w stronę symulacji czy arcade.

Komentarze
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 
No photo

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się