Wyszukaj w topgarage.com.pl

14 kwi, 13:44

Toyota Tundra do zadań specjalnych...

Toyota Tundra do zadań specjalnych... Toyota Tundra do zadań specjalnych... Foto: TopGarage

Toyota Tundra to niezniszczalny pojazd do zadań specjalnych. Trzech idiotów w Stanach najpierw ukradło pick-up'a, a następnie użyło go do wywalenia ściany w sklepie z bronią w celach rabunkowych...

Kretynów nie brakuje i nie bójmy się tego głośno powiedzieć. Trzech złodziejaszków wykorzystało Toyotę Tundrę, aby dostać się do sklepu z bronią. Innego pomysłu nie mieli, więc zrobili to z rozmachem... Policja poszukuje sprawców, ich tożsamość jest znan opinii publicznej. Właściciel sklepu oferuje 2500 dolarów od głowy za wskazanie bandytów.

Komentarze
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 
No photo

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Komentarze

No photo
No photo ~Motofun Użytkownik anonimowy
~Motofun :
No photo ~Motofun Użytkownik anonimowy
Przedłuż trwałość silnika, skrzyni, dyferencjałów zadbaj o to co Ci jeszcze dobrze służy. Zmniejszając tarcie o 88% w silniku, turbinie, skrzyni biegów, dyferencjale w odniesieniu do samego tylko oleju wydłużamy 2 - 4 x ich trwałość i osiągamy przyrost 7 - 9% mocy, 6,5 - 8% momentu obrotowego (średn. wynik hamowni)! Tarcie „pożera” moc, generuje ciepło i niszczy podzespoły. Dzięki technologii s x 6 0 0 0. p l która generuje powłoczkę o najniższym współczynniku tarcia ciał stałych osiągnięto 8 - 12% niższe zużycie paliwa. W zimie do rozruchu potrzeba 20% mniej prądu. Silnik zdecydowanie lżej wchodzi na obroty, a tym samym samochód, motocykl lepiej przyśpiesza i jest cichszy. Redukuje branie oleju od 50 - 90%. Stosuje się tylko raz na 80 - 130 tys. km! Nie ma jakościowych odpowiedników. W USA stosowany od 1989 roku, w Polsce od 2012 r. Toyota - Japonia (link:toyota.jp/after_service/car_care/yohin/engine_room/index.html) zaleca technologięSX6000 wymagającym klientom a Mazda zalecała do czasu nawiązania współpracy z Fordem. W 1991r. Mazda 787B właśnie z problematycznym silnikiem Wankla wygrała 24 godzinny wyścig Le Mans. Nie wierz „wszystkowiedzącym”, w Opiniach są telefony użytkowników, porozmawiaj, sam sprawdź.
18 kwi 15:45 | ocena: 50%
Liczba głosów:4
50%
50%
| odpowiedzi: 1
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~smik Użytkownik anonimowy
~smik :
No photo ~smik Użytkownik anonimowy
Czy toyota była zdalnie sterowana czy redaktur nie umi liczyć do czterech?
18 kwi 15:17 | ocena: 100%
Liczba głosów:2
100%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~motoprofan Użytkownik anonimowy
~motoprofan
No photo ~motoprofan Użytkownik anonimowy
do ~Motofun:
No photo ~Motofun Użytkownik anonimowy
18 kwi 15:45 użytkownik ~Motofun napisał
Przedłuż trwałość silnika, skrzyni, dyferencjałów zadbaj o to co Ci jeszcze dobrze służy. Zmniejszając tarcie o 88% w silniku, turbinie, skrzyni biegów, dyferencjale w odniesieniu do samego tylko oleju wydłużamy 2 - 4 x ich trwałość i osiągamy przyrost 7
Polecam sx60000 dziala jak natura chciala!w komentarzach sa opinie czterech zadowolonych klientow. Zadzwon i posluchaj... Ponadto specyfik posiada atest robura i kamaza!
19 kwi 07:56
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza: